Ana Sayfa Dernek İletişim Site Haritası
 
Ana Sayfa : Akredite Olan Klinikler : Şişli Etfal EAH KBB Kliniği

Şişli Etfal EAH KBB Kliniği

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği Yeterlik Kurulu Akreditasyon Komisyonu, 7 Ekim 2016 tarihinde Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniğine Prof. Dr. İstemihan Akın başkanlığında klinik ziyareti yapmıştır. Komisyonda Prof. Dr. Asım Aslan ve Doç.Dr. Fadlullah Aksoy’da bulunmuşlardır.

Doç Dr. Berna Uslu Coşkun, Doç Dr. Meltem Akpınar, Doç Dr. Arzu Yasemin Korkut, Doç. Dr Esra Sözen, Op. Dr. Aslı Batur Çalış, Op Dr. Özlem Ünsal ,Op. Dr. Kerem Sami Kaya, Op. Dr. Bilge Türk, Op. Dr. Gülpembe Talayhan, Op. Dr. Senem Kurt Dizdar ‘dan oluşan klinikte, Akreditasyon Komisyonunun karşılamasını takiben, Klinik Eğitim ve İdari Sorumlusu Doç.Dr. Berna Uslu Çoşkun bir sunum yaparak kliniği tanıtmıştır. Daha sonra asistan görüşmeleri yapılmış ve takiben Kulak Burun Boğaz poliklinikleri, Alerji, Uyku ve Vertigo yan dal poliklinikleri, odyoloji ünitesi, Kulak Burun Boğaz servisi, ameliyathane, yoğun bakımlar ve  acil servis ziyaret edilmiştir.  

Başhekim  ziyareti yapıldıktan sonra Klinik Eğitim ve İdari Sorumlusu ile görüşme yapılmış ve klinik ziyaretine son verilmiştir.

 
LookUs & Online Makale